Речниця Зеленського Мендель йде з посади, – джерело

Юлія Мендель залишає посаду речниці президента Володимира Зеленського. Про це Українській правді повідомило джерело в команді Зеленського, інформує Абзац.

“Скажу так: Юлія більше не буде речником, вирішується, хто буде замість неї. Можливо, вона залишиться в пресслужбі на іншій позиції”, – сказав співрозмовник.

Інші обставини звільнення Мендель наразі невідомі. Українська правда намагається зв’язатися з нею, щоб отримати коментар з перших вуст, але наразі Юлія на дзвінки не відповідає і повідомлення в месенджерах не читає.

За інформацією УП, у Мендель були дуже напружені стосунки з першим заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком. Він ініціював її звільнення, коли ОП очолював ще Андрій Богдан.

Зеленський призначив Мендель своєю речницею 3 червня 2019 року. Цю посаду вона обійняла за результатами конкурсу, який оголосив Зеленський. Усього було майже 4 тисячі конкурсантів.

Мендель – 34 роки, має науковий ступінь кандидата філологічних наук. Працювала журналістом на телеканалах ICTV, Espreso.TV, “112” та “Інтер”.

Джерело