Активуйте коди для Garena Free Fire 8 вересня 2021 року: тепер доступні нагороди за безкоштовне оновлення Fire, перевірте деталі тут

Викупити коди для Garena Free Fire 8 вересня 2021 року: Garena Free Fire – популярна гра – королівська гра, яка дозволяє гравцям битися з іншими гравцями в битві за виживання, останній гравець якого оголошений переможцем гри. Нещодавно розробник гри почав тестувати нову гру в магазині Play під назвою Garena Free Fire Max. Очікується, що ця гра буде оновленою версією назви Free Fire, яка може містити покращену графіку, ефекти та аудіо, а також оновлені функції. Тим часом Free Fire продовжує пропонувати можливість викупу кодів на свою основну ігрову назву в Play Store.

Оскільки Free Fire (і майбутній Free Fire Max) – це безкоштовні ігри, розробники продовжують додавати нові доповнення до гри, які продаються за ігрову валюту, алмази. Однак вони коштують реальних грошей, і не всі користувачі можуть дозволити собі ці предмети. Щоб дати всім користувачам можливість ознайомитися з цим додатковим вмістом, творці гри безкоштовно надають такі предмети, як скіни, персонажі, обгортки зброї та інший вміст, за допомогою кодів викупу в грі. Чи буде ця система діяти після запуску Free Fire Max, наразі невідомо. Однак ми знаємо, що на Free Fire ці коди доступні лише протягом обмеженого часу. Вони також можуть мати обмеження щодо кількості заявок, щоб користувачі мали скористатися ними якомога швидше.

Активуйте коди для Garena Free Fire

FFXVGG8NU4YB

FXCVBNMKDSXC

F0KMJNBVCXSD

FF22NYW94A00

FF7WSM0CN44Z

FFA9UVHX4H7D

FFA0ES11YL2D

FFX60C2IIVYU

WHYGN3J29VZU

ID9S3QJKAFHX

FF5XZSZM6LEF

FFTQT5IRMCNX

FFE4E0DIKX2D

ERTYHJNBVCDS

F9IUJHGVCDSE

F7UIJHBGFDFR

JIMYLVT46V2Z

8JKNXUB96C9P

8FEUQJXPDKA7

MV9CQ27LQJOL

3OVTN5443GFQ

PUSR0KI57R77

MX20UBTUSJKA

9SR8E1WJEHF6

UNGQ36T7BHZJ

E71XWBFU6RO7

QNUH4C1G5QBQ

ZFUJWLLPG4P4

Як отримати коди погашення від Garena Free Fire

По – перше, геймери повинні переконатися, що їх ігровий обліковий запис прив’язаний до Facebook, Google, Twitter або ВК. Облікові записи гостей не можуть претендувати на ці коди активації. Наступний крок – відвідування веб-сайту Garena Free Fire. Вам потрібно увійти, використовуючи той самий обліковий запис у соціальних мережах, який ви використовуєте в грі.

Тепер скопіюйте код зі списку вище та вставте його у текстове поле на веб-сайті. Переконайтеся, що код містить 12 символів, і натисніть кнопку підтвердження. Обробка винагороди за допомогою кодів активації може зайняти деякий час, а це означає, що вам доведеться чекати щонайменше 24 години, поки нагороди з’являться у вашій ігровій пошті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *