Різ Уізерспун інвестує в Ethereum, Періс Хілтон каже, що любить біткойни

Криптовалюта привернула увагу як підприємців, так і знаменитостей. Оскароносна актриса Різ Уізерспун нещодавно заявила, що придбала свою першу монету Ethereum. За цим послідувала ще одна знаменитість, соціальний підприємець Періс Хілтон, яка поділилася своєю любов’ю до біткойнів у Twitter. Ethereum і Bitcoin – дві найкращі криптовалюти з точки зору ринкової капіталізації.

Уізерспун, однак, не розкриває суму, яку вона інвестувала в Ethereum. Станом на 4 вересня (15:50 IST) ціна ефіру в Індії становила Rs. 2,99 лака.

Оголосивши свою «любов» до біткойнів, Хілтон поділилася твітом Майкла Сейлора, найбільшого корпоративного спонсора криптовалюти. У дописі Сейлора було зазначено: «Діаманти можуть бути вашим найкращим другом, але біткойн назавжди». Станом на 4 вересня (15:50 за східним стандартним часом) ціна біткойна в Індії становила Rs. 38,23 лакха.

Твіти з’явилися, коли ціни на криптовалюту залишили після себе крах ринку, який він зазнав у травні, коли більшість цифрових монет втратили величезну частину своєї вартості і знову виявилися готовими до зростання. Деякі монети вже мають ознаки своєї рішучості. За даними CoinMarketCap, 4 вересня біткойн торгувався вище 50 000 доларів (приблизно 37 рублів), що було майже 12 000 доларів (приблизно 9 лакхів) порівняно з місяцем тому. Аналогічно, Ethereum заробив понад 1400 доларів (приблизно 1 мільйон рупій) з 5 серпня.

Багато людей вітали двох знаменитостей у світі крипто. Серед них був і ютубер Логан Пол, який запропонував Уізерспуну NFT з колекції ‘Світ жінок’.

Хілтон деякий час підкреслювала свою підтримку біткойнів. Раніше вона вітала легенду НФЛ Тома Брейді ‘в команді’ після того, як він змінив зображення свого профілю, включивши лазерні очі. Лазерні очі означають, що людина, що носить погляд, ‘зосереджена на лазері’, бачачи, як ціна біткойна досягає позначки в 100 000 доларів (приблизно 73 рублі).

Цікавитесь криптовалютою? Ми обговорюємо всі питання криптографії з генеральним директором WazirX Нішалом Шетті та засновником WeekendInvesting Алок Джейн на Orbital, підкасті Gadgets 360. Orbital доступний у Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Amazon Music і скрізь, де ви отримуєте свої подкасти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *