Рендери і характеристики бюджетного смартфона Samsung Galaxy A01 Core

Не так давно повідомлялося, що в асортименті Samsung з’явиться смартфон початкового рівня Galaxy A01 Core під управлінням Android 10. І ось тепер надбанням інтернет-спільноти стали якісні рендери й характеристики цього недорогого апарату.Видно, що пристрій має нічим не видатний дизайн з широкими рамками над і під екраном. Спереду і ззаду розташовується одинарна камера; дактилоскопічний сканер відсутня.

Що стосується технічних характеристик, то вони оприлюднені в базі Google Play Console. Задіяний недорогий процесор MediaTek MT6739WW з тактовою частотою 1,5 ГГц, що функціонує в тандемі з 1 Гбайт оперативної пам’яті. За обробку графіки відповідає інтегрований прискорювач PowerVR GE 8100.

Смартфон Galaxy A01 Core обладнаний дисплеєм HD+ з роздільною здатністю 1480 × 720 точок і піксельної щільності 320 DPI (точок на дюйм). Таким чином, розмір екрану складає близько 5,2 дюйма по діагоналі.


Дозвіл фронтальної камери нібито складе 5 млн пікселів, тильної — 8 млн пікселів. Пристрій отримає флеш-накопичувач місткістю 8 Гбайт і акумуляторну батарею на 3000 мА·год