Rivian продемонструвала унікальні можливості електричного пікапа під час випробувань у пустелі

В найближчому майбутньому ринок електричних пікапів поповниться величезною кількістю нових моделей від Lordstown, Tesla, Ford, Bollinger і Rivian. Виробники, на прикладі активного оформлення попередніх замовлень на Tesla Cybertruck, побачили високий потенціал цього сегмента автомобільного ринку і прискореними темпами розробляють електропікапи, прагнучи випередити конкурентів. Інженери зі стартапу Rivian, вже демонстрували унікальні можливості майбутнього електропікапа Rivian R1T і кросовера Rivian R1S, порадували шанувальників новими, суперкороткими, але дивовижними кадрами з випробувань R1T в реальних умовах аризонській пустелі.

Попередній демонстраційний ролик, викладений на офіційному YouTube каналі Rivian в грудні 2019 року, показував «танковий розворот» пікапа на місці, який можна здійснити завдяки кінематичній схемі з 4 електродвигунами (по одному на колесо) з незалежним керуванням.

Тепер компанія розмістила ще чотири невеликих, але ефектних роликів, які розкривають можливості Rivian R1T. Відео показує стрімкий старт пікапа з місця, ефективний дріфт при проходженні повороту в умовах пустелі, розкривають швидкісні характеристики при русі по вузькій дорозі в пустелі.

У самому тривалому півтора хвилинному рекламному ролику розробники показали динаміку руху пікапа Rivian R1T по трасі, бездоріжжю і також під час подолання гірських перевалів.

Чотири двигуни Rivian R1T дозволять розробникам створювати на єдиній платформі різні моделі з сумарною потужністю від 300 до 562 кВт (від 408 до 764 л. с.). Також в пікапах будуть встановлені акумулятори різної потужності: при батареях на 105 квтг автономний шлях складе 370 км, при 135 квт – 480 км, а при 180 квтг, автомобілі без підзарядки пройдуть до 640 км

Спочатку в плани стартапу Rivian входив запуск серійного виробництва електричних автомобілів вже в цьому році, але пандемія коронавірусу змусила змістити старт промислового виробництва на наступний рік.