Відеоігри Roblox, Minecraft перетворять дітей у майстрів грошей? Круті уроки тут

Кожні кілька днів мій 8-річний син Ніл запитує, чи може він ‘заробити щось’ на популярній онлайн-платформі відеоігор Roblox. Це його спосіб запропонувати мені купити йому Robux, валюту платформи, в обмін на те, щоб він виконував домашні справи або виконував додаткові академічні завдання. Хоча я зазвичай відхиляю ці прохання, його наполегливість змусила мене задуматись, чи навчають ігри деяких уроків особистого фінансування, наприклад, як скласти бюджет для дефіцитного ресурсу – Robux – і чи може його практика у цьому віртуальному світі допомогти йому зорієнтуватися в реальному. Хіба він буде рідше витрачати реальні долари, якщо він уже попрактикувався у розтягуванні бюджету Robux?

Деякі експерти відповідають рішучим «так». Марк Маццу – колишній банкір та біржовий маклер, який викладає на онлайн -освітній платформі Outschool. Він використовує Minecraft, ще одну популярну відеоігру, щоб допомогти дітям дізнатися про економіку.

«Ви бачите, як вони торгують природно; вони це розуміють. Вести переговори, торгувати, купувати, продавати – це фантастика ‘, – говорить він.

Але експерти з фінансової грамотності також говорять, що те, чи дійсно діти збирають уроки за допомогою відеоігор, багато в чому залежить від того, як батьки розмовляють з ними про свій досвід роботи в Інтернеті. Ось чотири розмови, які допоможуть вашим дітям, які люблять відеоігри, розвивати навички реальних грошей.

Як створити безпечну фінансову мережу

На своїх онлайн -уроках Маццу порушує питання про те, як зберегти гроші у безпеці зі своїми учнями. ‘Я запитую їх:’ Що робить банк? ‘І переходжу до обговорення Minecraft. ‘Як ви зберігаєте свої речі в безпеці в Minecraft?’

Це може призвести до дискусії про економію грошей. Маццу пропонує сформулювати це у відповідний спосіб: «Якщо ви підете і отримаєте 64 шматки вугілля або бруківки, ви не захочете використовувати все, що знайдете. Ви хочете прибрати його. Чому б вам не покласти 10% у скриню і не використати решту? ‘ – каже Мацзу. ‘Це чудовий спосіб навчити дітей заощаджувати’, – додає він.

Вигоди та виклики бути підприємцем

Лаура Вандеркам, авторка книги ‘Не в режимі годинника’ та мати п’яти дітей до 15 років, каже, що її діти брали уроки грошей з гри Roblox Theme Park Tycoon, де гравці будують і керують парком розваг.

‘Існує багато дійсних рішень щодо розподілу бізнесу, які не є тим, що діти мали б можливість робити в реальному житті, якщо ви не керуєте серйозним стендом для лимонаду’, – говорить Вандеркам.

Вона каже, що батьки можуть проїхати ці уроки додому, розпитуючи своїх дітей про ігри та проводячи паралелі з реального світу.

«Люди одержимі негативними сторонами екранного часу, але є багато цікавих уроків, які треба засвоїти», – говорить Вандеркам.

Вартість грошей

Сьюзен Бічем, генеральний директор і засновник фінансово -освітньої компанії Money Savvy Generation, попереджає, що відеоігри часто роблять акцент на поверхневих покупках, таких як віртуальні прикраси або одягання аватара. Однак вона каже, що вони також можуть запропонувати батькам спосіб розкрити незручну тему грошей зі своїми дітьми.

Батьки можуть виявити недоліки ігор, наприклад, валюту, яку можна лише витрачати, а не інвестувати, дарувати або зберігати на процентному рахунку, наприклад. ‘Якщо ви хочете, щоб вони засвоїли урок, ви повинні поговорити з ними про це’, – каже вона.

Бічам також пропонує дітям заробляти гроші або використовувати їх допомогу для купівлі віртуальної валюти для гри.

«Діти будуть брати ваші гроші цілий день. Ви повинні створити дефіцит і зробити їх перед вибором. Коли вони витрачають власні гроші, це інакше ‘, – каже вона. Потім вона пропонує слідувати подальшому питанню і запитати, чи вважають вони, що вартість вигідна. ‘Тепер ви вчите свою дитину грошам і вартості’.

Як складати бюджет та йти на компроміси

Джефф Хейнс, старший редактор веб -та відеоігор у благодійній організації Common Sense Media, яка пропагує безпечні технології та засоби масової інформації для дітей та сімей, каже, що грошові уроки можна розпочати ще до початку гри. Діти повинні подумати, скільки коштують ігри, і чому вони віддають перевагу одній грі іншій.

‘Незалежно від того, просите ви це за подарунок або заощаджуєте на бажаному титулі, існує розподіл коштів та переговори з батьками’, – каже він.

Багато популярних ігор передбачають віртуальні магазини, торговців і певну суму коштів, щоб купити такі речі, як корона або шкіра для вашого аватара. Гравці повинні продумати, як заробити достатньо монет, щоб придбати потрібні їм речі, каже Хейнс.

Хейнс пропонує батькам відправитися до цих компромісів, задаючи питання: «Чому це те, чого ти хочеш для цієї гри, а не щось інше? Як ви збираєтеся заощадити, щоб його отримати? »

Тепер, коли Ніл просить у мене Robux, я думаю про те, як переконатися, що він дійсно заробляє цю валюту. Я хочу, щоб він усвідомив ідею про те, що Robux, як і реальні гроші, є дефіцитним ресурсом, а не чимось, що слід сприймати як належне. На додаток до того, щоб він заробляв Robux за допомогою домашніх справ або додаткових домашніх завдань, я прошу його пояснити мені, що він отримує від покупки і чому це варто витрат.

Зі свого боку, він сказав мені, що вважає, що ця стратегія працює: «Вона вчить мене не витрачати занадто багато Robux, і в іграх Tycoon я навчився економити на дійсно дорогих речах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *