Робот-пилосос задовольняє всіх вибагливих користувачів

Кожен власник робота-пилососа здатний відразу ж назвати кілька вад свого помічника. Війна з кабелями, затягування шкарпеток, розлучення і постійне витрушування сміття – це ще частина проблем, з якими стикаються власники електронних помічників. Ecovacs Deebot T8 AIVI здатний задовольнити самі незвичайні вимоги!

Технологія DTOF

Всі власники роботів-пилососів стикаються з тим, що їх помічник наїжджає на перешкоди, зажовує кабелі та тягає по кімнаті штори. Отже, перед тим, як почати прибирання, доводиться підбирати з підлоги дрібні предмети, зав’язувати штори у вузол і витягувати кабелі з розеток. Це пригнічує, особливо якщо згадати те, що робота ви купували для того, щоб не прибирати!

Пилотяги Ecovacs DEEBOT серії Т8 оснащені лазерним сканером нового покоління – DTOF, який дуже чутливий до дрібних предметів. Більш того, DTOF бачить перешкоди за 10 метрів, і вже готує алгоритм дії.

Крім цього, у робота є цікава особливість. Після прибирання робот надасть звіт про знайдені предмети – шкарпетки, кабелі, капці, на екран вашого смартфона. Він розпізнає їх самостійно, запам’ятає, додасть до списку і запропонує вам прибрати всі предмети.

За допомогою програми Ecovacs Home ви можете вручну керувати роботом, виставляти віртуальні стіни для сухого та вологого прибирання, встановлювати графік прибирання і навіть стежити за тим, що відбувається у вас вдома!

Вбудована камера дозволить вам стежити за тим, чим зайняті ваші домашні улюбленці й навіть попередити їх голосом! Вам варто тільки вимовити фразу в динамік, і ваші слова передасть Ecovacs Deebot T8 AIVI.

Ще одна суперздібність Ecovacs Deebot T8 AIVI – це можливість вологого і сухого прибирання одночасно. В додатку на смартфоні ви самі можете вибрати інтенсивність вологого прибирання і межі.

Для інтенсивного прибирання пилотяг оснастили вібробаком, який здійснює скрабінг підлоги з частотою вібрації 408 рухів разів у хвилину. Це забезпечує більш ретельне вологе прибирання і видаляє стійкі забруднення. Іншими словами, робот не просто возить по підлозі, а дійсно його миє й очищає!

Погодьтеся, іноді дуже не хочеться чистити пилотяг, витягувати бак і носити по квартирі курну коробочку? У стандартному режимі заряду акумулятора Deebot T8 AIVI вистачає до 175 хвилин роботи. Цього цілком достатньо для прибирання 3-4 кімнатної квартири. Але, якщо раптом бак пилососа повний, він тут же припиняє прибирання і йде на спочинок. Тільки підзарядившись робот-пилосос почне прибирання з того самого місця, де закінчив в минулий раз.

Ecovacs Deebot T8 AIVI сумісний з системою автовигрузки сміття! Робот-пилосос здатний сам прибрати квартиру, вивантажити сміття, повернутися на базу для підзарядки та продовжити прибирання. Система автовигрузки навіть вміє самостійно чистити пилосос не тільки зсередини, але і зовні. Вона буде буквально здувати з нього порошинки!

Є кімнати в які пилососа не можна заїжджати? Встановіть віртуальні кордони в додатку, і робот буде обходити ті кімнати або зони.

Так само робот-пилосос сам здатний розпізнати тип поверхні, яку він прибирає. Він не буде мити килими – просто ретельно пропилососить в режимі MAX. А от підлога він відмиє з собою ретельністю! Бак Deebot T8 AIVI розрахований на 240 мл рідини. Він легко знімається, але надійно фіксується в корпусі пилососа.