Російський мільярдер Дмитро Босов, який спонсорував хокейну лігу з Путіним, наклав на себе руки

Читати новину: Російською

Російський мільярдер Дмитро Босов наклав на себе руки. 52-річний підприємець займав 86 позицію у рейтингу найбагатших бізнесменів за версією Forbes, повідомляє Абзац.

Правоохоронці приїхали на виклик, пов’язаний із самогубством, в підмосковне селище Усово в ніч на 6 травня, пише РБК.

“Слідчі встановлюють обставини самогубства мільярдера, співвласника вугільних компаній “Східвугілля” і “Сібантраціт”, Дмитра Босова”, – повідомило джерело ТАСС у правоохоронних органах.

В управлінні СК Московської області підтвердили, що “слідчі з’ясовують обставини загибелі 52-річного місцевого жителя, тіло якого 6 травня виявлено родичами на території домоволодіння в селі Усово”. Про передсмертну записку не повідомляється.

Що відомо про російського мільярдера Дмитра Босова

Дмитро Борисович Босов засновник, акціонер та голова ради директорів групи “Аллтек”, яка займається інвестиціями. Власник компаній “Сібантраціт” і “Востокугль”. “Сібантраціт” – генеральний спонсор “Нічної хокейної ліги”, в якій постійно бере участь російський президент Путін. Окрім того, компанії Босова належить центр архітектури та дизайну Artplay.

Минулого року Босов зайняв 102-ге місце в рейтингу найбагатших бізнесменів Росії за версією Forbes зі статком 950 мільйонів доларів. У 2020 році підприємець посів 86-е місце зі статком 110 мільйонів доларів.

Нагадаємо, минулого тижня прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін пішов на самоізоляцію, заявивши, що у нього виявили коронавірус.