«Розчаровує рік для біткойна». 6 причин провалу криптовалюти

Редактор Bloomberg Джо Вайзенталь заявив, що головна цифрова монета не виправдала очікувань інвесторів і пояснив, з чим це може бути пов’язано

2020 р. став розчаруванням для біткойна, вважає редактор Bloomberg Джо Вайзенталь. Він назвав шість причин, за якими криптовалюта не виправдала очікувань інвесторів на тлі складної економічної обстановки:

  1. Біткойн не досяг нових максимумів, незважаючи на надзвичайну волатильність ринку. Криптовалюта продовжує слідувати тренду з більш низькими максимумами. Це суперечить думці про те, що економічна криза — найкращий час для цифрових грошей.
  2. На тлі підвищеної волатильності біткойн рухався в одному напрямку з індексом S&P500. На початку року криптовалюта дорожчала, потім її ціна впала на тлі масового падіння ринків, потім росла на тлі загального відновлення і знижується в останні дні. Це спростовує аргумент про те, що головна цифрова монета має якості для диверсифікації портфелів.
  3. Показники біткойна в цьому році схожі на результати Ethereum. Це говорить про те, що перша криптовалюта не володіє характеристиками цифрового золота, які відрізняють її від інших цифрових грошей.
  4. Халвинг, який розглядався як каталізатор для зростання ціни біткойна, пройшов без особливого впливу на неї.
  5. Екстраординарні заходи ФРС та інших держав за підтримки економіки не привели до захмарної інфляції або краху фіата, як очікували багато прихильників біткойна. Це суперечить одному з головних сценаріїв, в яких біткойн повинен дорожчати.
  6. Молодь відкриває для себе фондовий ринок. У криптовалют з’явився новий конкурент, що може негативно позначитися на їх ліквідності.