Розсадник коронавірусу. Скільки нардепів підчепили COVID-19

Читати новину: Російською

Від 10 до 15 депутатів Верховної Ради перехворіли на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, повідомляє Абзац.

“За тією інформацією, яка у мене є, приблизно 10-15 осіб. У нас є новий підтверджений випадок, саме тому одна з фракцій була на самоізоляції”, – сказав він в ефірі одного з телеканалів.

З 18 травня Верховна Рада поновила повноцінний режим роботи, але в сесійній залі нардепи відпрацювали лише два з чотирьох днів (вівторок і середу). Парламентарі змінили графік роботи після того, як фракція Юлії Тимошенко “Батьківщина” пішла на самоізоляцію – діагноз COVID-19 було підтверджено у їхнього колеги Олега Мейдича.

На початку квітня нардеп провладної фракції “Слуга народу” Олександр Качура повідомляв, що коронавірус виявили у восьми народних обранців: Сергія Шахова із групи “Довіра”; Олександра Лукашева, Віталія Борта та Ігоря Кисельова з ОПЗЖ; Руслана Горбенко й Володимира Ватраса зі “Слуги народу”; позафракційних Сергія Рудика та Ганни Скороход.

Раніше ЗМІ повідомили про те, що колишній президент Грузії, голова Виконавчого комітету національних реформ України Михайло Саакашвілі заразився коронавірусом. Офіційного підтвердження цієї інформації не надходило.