Рятувальники залучили важку техніку для боротьби із пожежами в Чорнобильській зоні

Читати новину: Російською

Станом на ранок 19 квітня у зоні відчуження продовжується ліквідація лісових пожеж на території п’яти лісництв, повідомляє Абзац.

“Станом на 09 год. 19 квітня у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС… продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Луб`янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв”, – зазначила прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Основні зусилля рятувальників спрямовані на локалізацію чотирьох осередків: с. Корогод, с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка.

За даними агентства, в районі с. Речиця та с. Рудьки вздовж кордону працює важка інженерна техніка для запобігання пожежі та нерозповсюдження вогню на інші території.

“Загрози об’єкту “Укриття”, сховищу радіоактивних відходів та іншим критичним об’єктам зони відчуження немає. Радіаційна ситуація знаходиться під контролем, радіаційний фон не перевищує норми”, – підкреслили в агентстві.

Як повідомлялося, наразі у Зоні відчуження пожежі охопили вже територію 5 лісництв. Значну частину диму, який суттєво забруднює повітря столиці, доносить у Київ з Житомирської області, де наразі палають понад 2700 га лісу. 14 квітня ДСНС повідомляла, що відкритого вогню у Зоні відчуження вже немає.