Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition, запущений за допомогою програми Smart Caddy, яка допоможе відстежувати ваші знімки

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition був запущений на внутрішньому ринку компанії як новий варіант Galaxy Watch 4. Пропозиція розумних годинників від Samsung поставляється з попередньо завантаженою програмою Smart Caddy, яка вимірює та відображає вимірювання відстані пострілу та кількома іншими показниками продуктивності. для любителів гольфу. Samsung заявив, що додаток Caddy поставляється з попередньо завантаженою інформацією про відстань і постріли 40 000 популярних полів для гольфу по всьому світу. Окрім функцій для гри в гольф, новий одяг має аналогічні характеристики, як ванільний Galaxy Watch 4, випущений в Індії в серпні.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition ціна, наявність

Згідно з пресрелізом (корейською мовою), Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition випускається у двох варіантах – срібляста модель 40 мм та модель чорного кольору 44 мм. Варіант 40-міліметрового срібла коштує 299 000 KRW (приблизно 18 700 Rs.), Тоді як модель 44mm Black коштує 329 000 KRW (приблизно 20 600 Rs.) У Південній Кореї. Подробиці глобальної доступності носія поки що не повідомляються.

Технічні характеристики Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition

Як і Galaxy Watch 4 та Galaxy Watch 4 Classic, нова версія Golf також поставляється з найновішою обшивкою One UI Watch від Samsung. Серія Galaxy Watch 4, запущена в Індії в серпні, працює на базі процесора Exynos W920 з 1,5 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ пам’яті. Вважається, що новий Golf Variant має такі ж SoC та інші подібні специфікації. Модель 40 мм має 1,2-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 450 × 450 пікселів. 44-мм модель отримає 1,4-дюймовий ідентичний дисплей.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition також містить фірмовий датчик BioActive компанії, який поєднує в собі оптичний датчик серцевого ритму (PPG), електричний датчик пульсу та датчик аналізу біоелектричного імпедансу (BIA) для відстеження моніторингу пульсу, рівня насичення крові киснем (SpO2) ) відстеження, аналіз сну та багато інших функцій здоров’я. Можливості підключення включають Bluetooth v4.2, NFC, GPS/ Glonass та Wi-Fi.

Samsung Galaxy Watch 4 відстежує якість вашого сну, а також відстежує рівень стресу. Смарт -годинник поставляється з акселерометром, барометром, гірометром та датчиком навколишнього освітлення.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition має акумулятор ємністю 472 мАг. Розміри 49x46x13 мм і вага 63 грами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *