Samsung може впровадити тримісячний цикл випуску флагманів: дорогі моделі вийдуть в першу чергу

5 серпня компанія Samsung, як очікується, проведе черговий захід Unpacked, на якому дебютують нові флагманські смартфони. Вперше презентація пройде в онлайн форматі, що пояснюється пандемією. Але це, як повідомляють веб джерела, стане не єдиною зміною у сформованій схемі релізу топових мобільних пристроїв.

Головними героями майбутнього заходу Unpacked стануть апарати Galaxy Note 20 з підтримкою пера S Pen. Крім того, очікується анонс смартфона Galaxy Fold 2 з гнучким дисплеєм і моделі Galaxy S20 Fan Edition — «полегшеної» версії Galaxy S20. Нарешті, дебютують нові портативні гаджети, зокрема, бездротові навушники Galaxy BudsX (раніше — Galaxy нирки золото Bean) і наручний годинник Galaxy Watch 3.

З анонсом цих новинок, як стало відомо, південнокорейський гігант має намір впровадити тримісячний цикл випуску флагманських пристроїв. Так, до кінця серпня в продаж надійдуть апарати Galaxy Note 20. Місяцем пізніше — у вересні — вийде гнучкий смартфон Galaxy Fold 2. Нарешті, в жовтні стартують фактичні продажі Galaxy S20 Fan Edition.

Такий підхід теоретично дозволить Samsung привернути більше уваги до кожної з новинок, а отже, збільшити продажі. Якщо ця схема виявиться успішною, вона може стати звичним практиком компанії.