Запущено картки MicroSD Samsung Pro Plus, Evo Plus із шестиступеневим захистом

Samsung у вівторок представив нову серію карт microSD, орієнтованих на професіоналів – Pro Plus. Компанія також випустила оновлений асортимент карт пам’яті Evo Plus для споживачів. Карти microSD Samsung Pro Plus, призначені для творців вмісту, пропонують швидкість читання та запису до 160 МБ / с та 120 МБ / с відповідно. Картки MicroSD Evo Plus, призначені для повсякденного повсякденного використання, пропонують швидкість передачі даних до 130 МБ / с, забезпечуючи в 1,3 рази більшу швидкість послідовного читання порівняно з попередньою версією. Обидві карти microSD поставляються з можливостями зберігання до 512 ГБ.

Південнокорейський гігант каже, що дві нові карти microSD призначені для зйомки високоякісних фотографій, відео 4K Ultra HD (UHD) та іншого вмісту на смартфонах, екшн-камерах та безпілотниках. Карти microSD Samsung Pro Plus будуть доступні ємністю 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ. З іншого боку, карта microSD Samsung Evo Plus буде доступна в ємностях 64 ГБ, 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ. Обидві карти microSD поставляються з новим дизайном Blue Wave і вже вийшли на ринки.

У новій лінійці карт пам’яті microSD передбачено захист від шести шарів від Samsung, що є ще двома шарами захисту, ніж попереднє покоління, завдяки чому вони здатні витримувати воду, екстремальні температури, рентгенівські промені, зношування, краплі та магнітні удари. Кажуть, що картки MicroSD Evo Plus мають швидкість передачі даних до 130 МБ / с, а картки microSD Samsung Pro Plus пропонують швидкість читання та запису до 160 МБ / с та 120 МБ / с відповідно. Обидва пропонують обмежену гарантію на 10 років.

‘Професіонали та споживачі всіх видів хочуть карт пам’яті, які полегшують збереження та одержання даних, а також знають, що їхні цінні зображення та відеофайли захищені’, – сказав КюЮн Лі, віце -президент групи брендових продуктів компанії Samsung Electronics. «Новий набір карт microSD від Samsung пропонує ті можливості та можливості, які потрібні споживачам та професіоналам: більш висока швидкість разом із підвищеною надійністю та довговічністю, щоб забезпечити надзвичайно високу продуктивність, яку хоче кожен користувач».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *