Українські силовики почали масштабні навчання в Одесі та області (ФОТО)

Через скупчення російських військ біля кордонів України в Одеській області Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить перевірку антитерористичної і контрдиверсійні захищеності об’єктів, яка триватиме до 23 квітня.

Про це повідомили в пресслужбі управління СБУ в Одеській області, інформує Абзац.

Як сказано в повідомленні, під час триденних навчань на території Суворовського району Одеси і села Усатово буде перевірено ефективність напрацьованих алгоритмів захисту від терористичних і диверсійних посягань об’єктів підвищеної небезпеки, ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури і військових об’єктів. Навчальні завдання виконуються в умовах, максимально наближених до реальних.

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Нацгвардії, Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Військової служби правопорядку, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Як повідомляє видання “Думська”, в деяких районах введено обмежувальні заходи – на вулиці Хуторський встановлені блок-пости, на яких у водіїв перевіряють документи.

“СБУ звертається до мешканців та гостей міста з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Також нагадуємо громадянам про необхідність бути пильними”, – сказано в повідомленні пресслужби відомства.

Спецслужба просить також інформувати на гарячу лінію УСБУ в Одеській області – (048) 725-33-23 або на спецлінію Нацполіціі 102 про підозрілих осіб, про виявлення вибухонебезпечних предметів, необґрунтованих польотах безпілотних літальних апаратах.

Джерело