SEC розпочинає розслідування щодо активності Blizzard через поводження із сексуальними домаганнями та звинуваченнями у дискримінації

Федеральні регуляторні органи розслідують діяльність Activision Blizzard щодо того, як компанія розглядає заяви співробітників про сексуальні порушення та дискримінацію на робочому місці. Як повідомляло видання The Wall Street Journal, Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) викликала до суду Activision Blizzard та кількох вищих керівників, включаючи генерального директора Боббі Котіка.

За даними WSJ, SEC вимагала від Activision Blizzard широкий спектр документів, включаючи протоколи засідань правління з 2019 року, картотеку персоналу шести колишніх співробітників та угоди про розлучення, які компанія досягла з працівниками у 2021 році. Він також вимагав спілкування Котіка з іншими вищими керівниками щодо скарг на сексуальні домагання чи дискримінацію з боку працівників та підрядників Activision Blizzard.

Представник Activision Blizzard підтвердив GameSpot, що SEC розслідує компанію.

«Комісія з цінних паперів та бірж США проводить розслідування щодо розкриття інформації Компанії щодо питань зайнятості та суміжних питань, а також видала повістки Компанії та кільком нинішнім та колишнім працівникам, які звертаються за інформацією, пов’язаною з цим. Компанія співпрацює з SEC ‘, – сказав представник Activision Blizzard GameSpot.

SEC намагається з’ясувати, чи Activision Blizzard належним чином розкрила звинувачення в утисках на робочому місці та питання оплати статей, і чи цю інформацію слід було передати інвесторам та іншим сторонам раніше.

Розслідування федерального агентства, такого як SEC, ескалює постійні юридичні проблеми, з якими стикається Activision Blizzard з тих пір, як Каліфорнійський департамент справедливої ​​зайнятості та житлового будівництва подав до суду на компанію за передбачувані проблеми сексуальних домагань та дискримінації в липні. Наприкінці серпня Каліфорнія оновила свій позов, звинувативши Activision Blizzard у розкритті доказів, пов’язаних із розслідуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *