SEGA випускає мініатюрний ретро ігровий автомат Astro City Mini за 120$

Ігрова комп’ютерна індустрія до різдвяних свят 2020 року крім очікуваних нових консолей від Microsoft і Sony отримає невеликий сюрприз від компанії Sega у вигляді мініатюрної копії популярного в 90-ті роки минулого століття ігрового автомата Astro City, який вийшов на ринок в 1993 році. Масштабоване ретро версія Astro City Mini найпопулярнішого для свого часу ігрового апарату виходив на ринок з повнорозмірним ЕПТ екраном, приєднається до анонсованого раніше компанією Sega, ігрових пристроїв Genesis Mini Game Gear Micro імітують популярні раніше консолі.

Для зміни ігрової начинки в оригінальному апараті Astro City доводилося купувати й заміняти плату. У сучасній міні копії ігрового автомата споживач отримає відразу 36 вбудованих популярних класичних ігор, серед яких можна відзначити наступні: lien Syndrome, Alien Storm, Golden Axe, Golden Axe: The Revenge of Death Adder, Columns II, Dark Edge, Puzzle & Action: Tant-R, Virtua Fighter, Fantasy Zone та Altered Beast.

У майбутньої міні версії Astro City користувач зможе грати на невеликому екрані, або підключати пристрій до телевізора або монітора, використовуючи наявний роз’єм HDMI. В Astro City Mini є невеликий джойстик і ігрові кнопки, однак для повноцінного занурення в гру геймер зможе під’єднати зовнішні геймпади через два USB-A порту. Крім того, передбачається режим збереження прогресу в грі.

Незважаючи на те, що виробник не заявив про автономний режим, можна припустити на підставі наявних зображень, що енергетичне харчування можна буде отримати від акумуляторних батарей або через micro-USB від мережі.

Вихід моделі Astro City Mini в Японії намічений на кінець 2020 року за ціною 120 доларів. Про наявність глобальної версії для інших країн поки не повідомляється.