Сертифіковано зарядний пристрій Xiaomi потужністю 120 Вт

Інтернет-джерела повідомляють про те, що на китайському сертифікаційному сайті 3C (China Compulsory Certificate) оприлюднена інформація про новий зарядний пристрій Xiaomi, який забезпечить надшвидке поповнення запасу енергії в майбутніх смартфонах.Виріб фігурує під кодовим позначенням MDY-12-ED. Сертифікаційні дані говорять про те, що воно забезпечить потужність 120 Вт при напрузі 20 В та силі струму 6 А.

Зазначимо, що на початку минулого місяця в Інтернеті з’явилося відео, яке демонструє надшвидку дротову зарядку Xiaomi потужністю 120 Вт. Сертифікація 3С говорить про те, що це пристрій фактично готовий до виходу на комерційний ринок.

Спостерігачі вважають, що 120-ватним зарядним пристроєм будуть комплектуватися новітні смартфони сімейства Mi Mix. У цьому випадку на поповнення запасу енергії з 0 до 100 % буде потрібно зовсім небагато часу. Наприклад, у разі акумулятора ємністю 4000 мА·год і 100-ватної підзарядки даний процес займає всього близько 17 хвилин. Впровадження 120-ватної системи, по всій видимості, дозволить досягти показника менше ніж 15 хвилин.

Додамо, що Xiaomi входить в п’ятірку найбільших світових постачальників смартфонів. За оцінками Counterpoint Technology Market Research, в травні компанія зайняла приблизно 8 % глобального ринку.