Шарій: Ми не отримуємо вакцину з РФ через бажання нашої влади заробити на її перекупці в ЄС

Шарій: Ми не отримуємо вакцину з РФ через бажання нашої влади заробити на її перекупці в ЄС


112.ua

Я чув, у Росії вже замовили 1,2 млрд доз цієї вакцини. Україна могла б стати однією з перших і отримати її на певних пільгових умовах. І це було б у чисту. Путін не сказав “ні”. Ми можемо дивитися на це з якої завгодно точки зору – політичної, з точки зору “Путін – агресор”. Але це вакцина. Я знаю, що вона працює. Впевнений цілком, що країни, які її закупили, не будуть розчаровані. Ми могли і досі можемо це зробити. Пєсков сказав: достатньо тільки попросити. Достатньо тільки бажання України. Але, звичайно, тут Зеленський починає розповідати, що ми чекаємо на вакцину з ЄС. Просто тупо “переливається”. Можна завод побудувати. І виходить – з Франції, Італії… А потім прилітає до нас вже не як російська вакцина, а як вакцина від якогось Серджіо Каваллі. Як із газом – та сама історія: він постачається нам, але за накрученими цінами. Це історія, на якій можна заробити мільярд доларів. Я впевнений. Причому величезна кількість доз потрібна. Необхідно вакцинуватися двічі. 

Усі знайомі росіяни, які вакцинувалися, сказали, що перший побічний ефект – підвищена температура, і більше нічого. У них виробились антитіла. У мене друг перехворів на коронавірус – немає антитіл, і коронавірусу немає. Ось у чому проблема коронавірусу – ним можна заразитися вдруге. Втретє, вдесяте… Невідомо, яким буде перебіг хвороби – легким чи тяжким. 

Слід говорити щодня, кожному помираючому, кожному, хто може захворіти, у кого хтось із рідних захворів, – це через українську владу. Тому що ми маємо можливість отримати цю вакцину, але не цього не роблять тільки через бажання заробити, яке прикривають політичними обґрунтуваннями. 

Анатолій Шарій

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected].

Джерело