Шарій: нове обличчя “Слуги народу” Юрченка вимагає хабара, а генпрокурор не бачить фактів для підозри

Шарій: нове обличчя “Слуги народу” Юрченка вимагає хабара, а генпрокурор не бачить фактів для підозри


112.ua

Ви явно чули вже про “слугу народу” Юрченка, причому коли кажуть, що це депутат від “Слуги народу” Юрченко, трошки забувають, що слуга народу Юрченко, він теж був зеленим, але від партії “Укроп”. Нове обличчя “Слуги народу “Юрченко в Києві 150 років вже був при якійсь райадміністрації і очолював організацію “Укроп”, потім він переформатувався, “Укроп” проріс, і з’явилася зелена “Слуга народу”. На чому його грюкнуло НАБУ? На тому, що до нього звернувся детектив НАБУ під виглядом бізнесмена, який сказав, що необхідно внести зміни до законодавства. Це все записувалося. Слуга народу Юрченко сказав, що йому потрібні плюшки.

Зрозуміло, що було б смішно, якби на наступну зустріч детектив приніс йому реально мішок булочок – їжте. Ось і йому не потрібні були плюшки. Посередник розповів, що йому потрібні гроші – спочатку 13 тис. дол., де з них 10 тис. йдуть безпосередньо депутату за внесення якихось змін, а потім 200 кг, так вони озвучили, 200 тис. дол., все це було повністю задокументовано і, за інформацією НАБУ, передано в офіс генпрокурора. Але генпрокурор не побачила в цьому ніякого фактажу, з трибуни ВР вона сказала, що там немає фактажу, тому підозра не може бути виписана народному депутату Юрченку.

А навіщо саме генпрокурор повинен виписувати підозру народному депутату? Адже вже знята депутатська недоторканність. Друзі, вас обдурили, зніміть локшину з вух. Депутатська недоторканність не знята, тому що підозру депутату може виписати виключно генпрокурор, який знаходиться виключно у взаємодії з офісом президента. Таким чином президентська фракція залишається поза ударами. Та й будь-який народний депутат не такий, як ви, тому що Вам підозру може виписати старший лейтенант поліції в задрипаному кабінеті, а їм тільки генпрокурор. Генпрокурор сказала, що немає фактів – громадськість взбрикнула і сказала, що факти є, відеозаписи. І тоді вона змінила думку і виписала йому підозру таки. Що буде далі? Нічого не буде. Далі вони з’їдуть, скажуть, що 200 кг він припускав картоплі, і коли він говорив про плюшки, він реально любить солодке. Тому що народний депутат – це не такий, як ви, це небожитель. І вас за це посадять, а його ні.

Анатолій Шарій

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected].

Джерело