Шестиразовий батько Ілон Маск продає свою нерухомість і планує зняти Тома Круза в космосі

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск має намір позбутися всіх своїх “фізичних володінь” й не мати жодної нерухомості. Наразі вже два об’єкти нерухомості виставлені на продаж за ціною майже 40 мільйонів доларів. Таке бажання 48-річний дивакуватий мільярдер висловив після того, як вшосте став батьком, повідомляє Абзац.

Про те, що Маск і його дівчина 32-річна співачка Grimes (справжнє ім’я – Клер Буше) стали батьками стало відомо ще наприкінці минулого тижня. “З мамою і дитиною все добре”, – написав винахідник у Twitter.

Він також оприлюднив фото новонародженого сина, якого, до речі, назвали м’яко кажучи не дуже звичним ім’ям – X Æ A-12.

Grimes згодом пояснила, що X – це невідома змінна; Æ – ельфійська вимова AІ (любов і/або штучний інтелект); A-12 – попередник SR-17 (їхнього з Маском улюбленого винищувача). Щоправда, сам Маск потім уточнив назву винищувача – SR-71, але в іншому підтвердив інтерпретацію своєї дівчини. Як “по-домашньому” будуть називати хлопчика, поки невідомо.

X Æ A-12 став вже шостою дитиною Маска. Зі своєю першою дружиною, канадською письменницею Джастін Вілсон, він уже має п’ятьох дітей. Для Клер Буше це перша дитина.

Фото: Charles Sykes/Invision/AP

Розпродаж нерухомості й “знецінення Tesla

Серед твітів, які “посипав” після народження сина Маск, було також твердження, що вартість компанії Tesla занадто висока. Це спонукало інвесторів продавати акції, як результат – акції виробника електромобілів впали на 14 мільярдів доларів.

Серед майна, яке Маск пообіцяв продати, – будинок, який раніше належав легенді Голлівуду Джин Вайлдер, і який він придбав у 2013 році, пише BBC News Україна.

Цей будинок разом з басейном та котеджем для гостей розміщений на сайті Zillow з вартістю $ 9,5 млн. Інший будинок ексцентричного канадського винахідника має ціну в 30 мільйонів доларів. Будинки в Лос-Анджелесі вказані як “для продажу власником”, а не через торгового агента.

Однак дехто припустив, що сайт Zillow могли зламати. “Ми не знаємо – всі намагаються дізнатися”, – сказав один з агентів нерухомості у коментарі ЗМІ.

Том Круз у космосі

Втім, Маск привернув світову увагу до себе не лише народженням сина з дивним ім’ям і бажанням позбутися нерухомості. У ЗМІ просочилася інформація, що голлівудський актор Том Круз разом з його компанією SpaceX та Американським аерокосмічним агентством NASA працюють над створенням першого в історії людства художнього фільму, знятого у космосі. Жанр стрічки, як можна здогадатися, бойовик.

Проєкт наразі перебуває на ранніх стадіях розробки, поки що невідомо, яка кіностудія зніматиме її. Водночас майбутній фільм Круза та Маска не буде пов’язаний з франшизою “Місія нездійсненна”.

Раніше Абзац писав, що скрипт, який удосконалив учень 7-го класу із Києва Артемом Шелестовим для Європейського космічного агентства, допоможе із супутників точніше відрізнити здорову рослинність від хворої. Сценарієм юного киянина зможуть користуватися науковці з усього світу.