Ще один житель Ізраїлю помер після вакцинації від коронавірусу

В обох випадках медичні працівники не вірять, що смерть була пов’язана з вакцинами.


Shutterstock

В одній з єрусалимських блікарень після щеплення від коронавірусу помер 88-річний житель. Про це повідомила газета The Jerusalem Post.

Як зазначили представники медичного центру Університету Хадасса, 88-річний чоловік страждав важким захворюванням. Початкові дані не показують зв’язку між смертю чоловіка і його вакцинацією.

Зазначається, що це не перша смерть після вакцинації щепленням від Covid-19 – напередодні після щеплення помер 77-річний чоловік. В обох випадках медичні працівники не вірять, що смерть була пов’язана з вакцинами.

Зазначається, що станом на середу в Ізраїлі вакцинувалося 650 тис. громадян першою дозою вакцини від коронавірусу. За словами міністра охорони здоров’я Юлія Едельштейна, вчора вакцинацію пройшли майже 152 тис. осіб.

На даний момент в Ізраїлі проводиться вакцинація медичного персоналу, людей старше 60 років і осіб з хронічними захворюваннями. Міністр охорони здоров’я сподівається незабаром почати вакцинацію вчителів і всього шкільного персоналу.

За даними сайту Worldometers Ізраїль знаходиться на 33 місці за кількістю виявлених випадків Сovid-19. З початку карантину інфіковано 416 тис. 584 осіб, з яких 3 тис. 307 випадків летальні.

Джерело