Щогодини у світі від коронавірусу помирає 226 осіб, або по одному — кожні 16 секунд, – Reuters

Кількість померлих від COVID – 19 у вівторок перевищила 1 мільйон осіб

Показники захворюваності в країнах Європи на 100 тис. осіб
bbc.com

У світі щогодини коронавірус забирає життя 226 людей – це означає, що кожні 16 секунд від цієї недуги десь у світі помирає хворий. Такі дані представило інформагентство Reuters на підставі власних підрахунків середніх показників захворюваності за вересень.

Кількість померлих від COVID – 19 у вівторок перевищила 1 мільйон осіб.

“Наш світ досяг болісної віхи. Це приголомшлива цифра. Однак ми ніколи не повинні випускати з уваги кожне життя окремо. Це були батьки і матері, дружини і чоловіки, брати і сестри, друзі і колеги”, – заявив генеральний секретарь ООН Антоніу Гутерріш.

У всьому світі кожні 24 години йдуть з життя 5400 чоловік через небезпечну інфекцію.

Кількість смертей від нового коронавірусу в цьому році наразі вдвічі перевищує кількість людей, які щорічно помирають від малярії.

Всього за три місяці кількість смертей від COVID-19 збільшилася вдвічі з півмільйона і продовжує зростати, з тих пір, як в Китаї внаслідок цієї хвороби був зареєстрований перший летальний випадок. 

Пандемія спустошила економіку, перевантажила системи охорони здоров’я і змінила спосіб життя людей не лише в найбідніших, а й найрозвиненіших країнах світу, яких як США, Велика Британія, Франція, Італія, Іспанія.

Джерело