Шиба – іну проти Dogecoin: як виглядали криптовалюти минулого місяця?

Шиба – іну, криптовалюта, яка дебютувала минулого року, поділяє певну схожість з Dogecoin, зокрема той факт, що обидва вони базуються на популярних мемах. Але ці подібності не перешкодили компанії SHIB виставляти себе на крипто – ринку як «вбивцю Dogecoin». Він був дещо успішним у викраденні грому з Dogecoin, але, схоже, він ще не зробив великої вм’ятини. Торгуючи з часткою копійки, це значно відстає від Dogecoin, котрий торгувався в суботу вранці (11 вересня) за 0,24 долара (приблизно 18 рупій), повідомляє CoinMarketCap.

Дані веб-сайту з дослідження ринку показали, що SHIB був дуже мінливим за останній місяць. Він залишався вище 0,0000080 доларів США (приблизно 0 00059 рупій) до 25 серпня, а потім почав ковзати, досягнувши дна в 0,0000056 доларів (приблизно 0 00041 рупій) до 8 вересня. Він відновився з цього мінімуму і зараз торгується близько 0,0000070 доларів (приблизно 0 00051 рупій). Подивіться поточну ціну Shiba Inu в Індії тут.

Для порівняння, 16 серпня DOGE досяг максимуму в 0,35 долара (приблизно 25,73 рупії). Протягом тижня після цього він залишався вище позначки 0,30 доларів (приблизно 22 060 рупій), а 24 серпня опустився під ним. на початку цього тижня, що збігається з прийняттям Сальвадором біткойна як законного платіжного засобу та з гикавкою, з якою зіткнулося розповсюдження. Станом на 11 вересня (13:15 за східним стандартним часом) ціна Dogecoin в Індії становила Rs. 19.9.

Деякі експерти вважають, що обидві ці цифрові монети досягли піку у своїй вартості, і галас навколо них нарешті починає поступатися місцем корекції цін. Однак надзвичайно непередбачуваний характер криптовалюти робить будь-яке припущення ризикованим. Також спільнота Shiba Inu наполягає на тому, щоб криптовалюта потрапила до списку інвестиційних додатків Robinhood.

An ano Анонім, під псевдонімом Рьоші, запустив Shiba Inu у серпні 2020 року як виклик Dogecoin. Його талісман подібний до Dogecoin, який сам був започаткований як жарт. Як і багато інших криптовалют, Shiba Inu базується на блокчейні Ethereum.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *