Шістсот кілограмів червоної ікри, хустки і косметика: Прикордонники зупинили контрабанду на кордоні з РФ

З боку кордону у Сумській обл. до України намагалися ввезти контрабанду

Прикордонники зупинили контрабанду на кордоні з РФ
ДПСУ

У Сумській обл. біля кордону з РФ прикордонники виявили дві автівки, які нелегально перетнули кордон з території Росії, а потім хотіли ввезти контрабанду. Про це йдеться на сайті ДПСУ.

Одна з них – Toyota Prado української реєстрації, інша – вантажна “ГАЗель” без реєстраційних знаків. Обома автівками керували українці.

У кузові автомобіля “ГАЗель” виявили 24 контейнери з червоною ікрою вагою біля 600 кг, мішки з жіночими хустками, майже сотню коробок із художньою літературою, а також 60 флаконів із косметичними засобами.

А під час перевірки автомобіля Toyota Land Cruiser Prado виявлено ознаки заміни ідентифікаційного номера кузова.


Прикордонники зупинили контрабанду на кордоні з РФ


ДПСУПрикордонники зупинили контрабанду на кордоні з РФ


ДПСУ

За незаконне перетинання державного кордону України та порушення прикордонного режиму на обох правопорушників складено адміністративні матеріали за статтями 202 і 204-1 КУпАП. Окрім цього, до Національної поліції скеровано повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 290 “Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу” ККУ.

Автомобілі разом із вантажем, попередня сума оцінки якого склала біля 2 мільйонів гривень, доправлено до прикордонного підрозділу та буде передано працівникам митної служби.

Під час реалізації іншої інформації про можливу протиправну діяльність, отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів, прикордонний патруль неподалік від кордону з РФ у районі населеного пункту Гаврилова Слобода, що у Середино-Будському районі, виявив 34 коробки з товарами російського походження. У 29 коробках були різні косметичні засоби, а в інших чотирьох – тютюнова суміш для кальяну.

Попередньо встановлено, що виявлені товари також було незаконно переміщено з території Росії на територію України.

Наразі вантаж, орієнтовна сума оцінки якого склала біля 1 мільйона гривень, доправлено до прикордонного підрозділу та буде передано працівникам Державної фіскальної служби. Тривають заходи щодо встановлення кола осіб, які причетні до здійснення протиправної діяльності.

Джерело