Школи, дитсадки та спортоб’єкти: у Мінрегіоні відзвітували про 100%-не виконання програми “Велике будівництво”

Внаслыдок реалізації програми 114 шкіл, 100 дитячих садків і 101 спортивний об’єкт вже готові приймати відвідувачів


“Слово і діло”

У Мінрегіоні заявили про повне виконання цього року програми президента “Велике будівництво” у частині шкіл, дитсадків і спортоб’єктів. Про це повідомляє міністерство розвитку громад і територій України на урядовому порталі.

“Особисто для мене має величезне значення, що план “Великого будівництва” на цей рік навіть перевиконаний. 114 шкіл, 100 дитячих садків і 101 спортивний об’єкт вже готові приймати відвідувачів. І це лише початок”, – зазначив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

За його словами, цього року “Велике будівництво” вирішило проблему батьків майже 6 тис. дітей, які нарешті зможуть відвідувати садок. Саме стільки нових місць у дитячих дошкільних закладах було створено завдяки цій програмі.

Крім того, були поліпшені умови для навчання і дозвілля в садках майже для 15 тис. дітей.

Цього року було підготовлено до реконструкції близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.

Нагадаємо, “Велике будівництво” – це масштабний інфраструктурний проект, в рамках якого у короткі терміни по всій країні повинні бути побудовані і реконструйовані сотні соціальних об’єктів і доріг.

Програма ініційована президентом і реалізується Мінрегіоном спільно із місцевою владою.

Джерело