Чи варто інвестувати в криптовалюту?

Прия, молодий випускник інженерії, спостерігає за захопленням буму інвестицій у криптовалюту в Індії. Популярність та зростання таких криптовалют, як біткойн, ефіріум, лайткойн, тетер, доджкоін, змусили інвесторів та скептиків поглянути ще раз. Близько 15 мільйонів індійців інвестували у приватні крипто -активи. Молоді інвестори, такі як Прия, схвильовані перспективами високої віддачі. Вона планує відкрити криптовалютний рахунок. Однак вона хотіла б зрозуміти кожен аспект криптовалютного ринку, перш ніж почати серйозно інвестувати.

Криптовалюта (або криптовалюта) -це нефізична, цифрова та децентралізована валюта, що випускається приватними системами і залишається поза сферою компетенції уряду. Це однорангова система, яка може дозволити будь-кому будь-де надсилати та отримувати платежі. Прія буде потрібно зберігати свою криптовалюту в цифровому гаманці. У всьому світі було в обігу понад 4000 різних криптовалют, включаючи гігантів ринку – біткойн, ефір, лайткойн і доджкоін. Велика частина інтересів у цих нерегульованих валютах полягає в торгівлі для отримання прибутку, при цьому інвестори/спекулянти часом піднімають ціни вгору.

Криптовалюти працюють за допомогою технології блокчейн, децентралізованої технології, поширеної на багатьох комп’ютерах, яка управляє та записує транзакції. Частиною привабливості цієї технології є її безпека. Трансакції не можна змінювати або видаляти, і хакерам важко втручатися в них. Крім того, транзакції вимагають двофакторного процесу автентифікації. Інвестор може додавати все більше цифрових транзакцій, і блокчейн автоматично оновлюється.

Щоб торгувати криптовалютами, Прія має відкрити криптовалютний рахунок на біржі криптовалют. Біржа криптовалют, наприклад Coinbase, допомагає в торгівлі криптовалютами в різних валютах, а також надає послуги гаманця. Він діє як брокер та сприяє здійсненню угод між покупцями та продавцями, тоді як їх основними джерелами доходу є комісії та комісійні за операції. Після відкриття рахунку та виконання формальностей KYC Прия може внести гроші на біржу криптовалют за допомогою карткових операцій або прямим банківським переказом для придбання криптовалют за певну плату.

Хоча криптовалюта – це нинішній гнів і може навіть принести потенційно високу прибутковість, Прия має розуміти, що криптовалюта – це неймовірно спекулятивна і мінлива покупка. Ринок все ще знаходиться в зародковому стані. Інвестування у щось нове викликає труднощі, тому вона повинна бути готова до підйомів і падінь, включаючи деякі драматичні коливання. Якщо її інвестиційний портфель або схильність до ризику не впораються з цим, криптовалюта може бути не мудрим вибором для неї.

(Зміст на цій сторінці надано Центром інвестиційної освіти та навчання (CIEL). Внески Гірія Гадре, Арті Бхаргава та Лабдхі Мехта.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *