Штучний інтелект дозволяє створювати відео на основі тексту

Штучний інтелект проникає у світ маркетингу та комунікацій. Новий сервіс, розроблений компанією Synthesia, дозволяє з допомогою нейромережі, генерувати відео на основі текстових даних. Тривалість роботи зі створення відеоролика займає всього 15 хвилин.Використовуючи платформу Synthesia, можна за допомогою готового текстового сценарію генерувати різні відео повідомлення. Для цього слід пройти швидку реєстрацію на сайті компанії, ввести у відведене поле складений сценарій і натиснути кнопку «Generate video». По завершенні процесу формування відеопослання, вам на пошту прийде відповідне повідомлення.

Багатомовна Платформа підтримує 34 мови, в тому числі й російська. Також користувач зможе вибрати персонажа, від імені якого буде формуватися повідомлення. Для російськомовного сегмента за замовчуванням використовується ІІ-ведуча на ім’я Анна.

Технологія вже має реально реалізовані проєкти. Так рекламне агентство Craftww спільно з Synthesia розробило просування продукту Snoop Dogg від австралійської компанії JustEat для реклами на усіх ринках, де вона працює. При цьому під час ретрансляції на інші мови штучний інтелект не тільки переводить мова, але і змінює артикуляцію губ ІІ-диктора.

Попрацював з Synthesia і Девід Бекхем, з образом якого створили відеоролики, де він дев’ятьома мовами, у тому числі китайською, іспанською, арабською, французькою та хінді, розповідає про загрозу малярії.