Штучний інтелект створив новий трек Nirvana (фото + 4 відео)

Нейромережі активно включаються в усі процеси життєдіяльності сучасної людини. Використовувати міць штучного інтелекту в якості автора пісень у стилі знаменитої групи Nirvana спробував ентузіаст, відомий в YouTube під ніком Funk Turkey.В результаті вийшов трек під назвою Smother, текст якого створено нейромережею, використовує всі відомі пісні з репертуару групи Nirvana. В результаті вийшла композиція, виконана голосом вокаліста групи Курта Кобейна.

У текстах, написаних ІІ, слабо вгадується логічний сенс, проте можна розрізнити основні слова з таких відомих пісень групи як «Heart-shaped box», «I Never Lost Control», «You Know You’re Right» або «Smells Like Teen Spirit».

Сам Funk Turkey зазначає, що вся робота виконана в буквальному сенсі на кухні з використанням малопотужної недорогої апаратури та старої версії Pro Tools. У текстах є нелогічні на перший погляд фрази класу: «Я міг би з’їсти твою коробку для їжі у формі серця» або «Гей, зачекай! У мене є комар!». Проте в цілому в музиці написаній штучним розумом можна легко вгадати стиль знаменитої групи.

Крім цього той же автор раніше вже представляв публіці “неіснуючі” пісні Metallica, AC/DC і NicelBack, пропоную вам їх оцінити.

Мені найбільше сподобалася пісня ACDC, а вам ?