“Шукають їжу на смітниках”: на білоруському ТБ вийшов дивний ролик про Україну

На білоруському телеканалі “СТВ” вийшла передача, в якій ведуча Юлія Артюх заявила, що Україна “загинається від злиднів”, а її громадяни “шукають їжу на смітниках”. Причиною цього ведуча назвала демократію в країні, а тому виступила проти опозиції в Білорусі і почала нахваляти диктатуру.

Відеозапис передачі опублікували в YouTube-каналі CTVBY.

“Ви давно були в Україні? Вибачте, але це не процвітаюча країна, а країна, яка загинається від злиднів. І поки Зеленський сидить в розкішному кабінеті, знімаючи стрімчики, – а це, схоже, одна з основних функцій президента України, – народ лазить по смітниках у пошуках їжі “, – заявила ведуча.

Після цієї тиради Артюх заявила, що вона за диктатуру.

“Якщо хочете – я за диктатуру. А не за цей ляльковий театр, де хто перший схопив поводок, той і танцює типу президента. Краще диктатура, ніж продажна маріонеткова демократія”, – сказала вона.

Як повідомлялося, в мережі опублікували зарплати російських зірок і телеведучих. З’ясувалося, що крім популярних “осіб” там працює безліч високооплачуваних адміністраторів, продюсерів, сценаристів, операторів, режисерів, відеоінженерів і т. п.

Джерело