Шутер Counter-Strike доступний для безкоштовної гри в браузері

Один з найпопулярніших у світі геймерів гостросюжетний шутер Counter-Strike, який завоював любов гравців наприкінці 90-х роках минулого століття, стає широкодоступним для всіх користувачів персональних комп’ютерів. Тепер улюблений багатьма гравцями шутер Counter-Strike 1.6 можна встановлювати безпосередньо в браузері без установки ігрового клієнта.

Гравці з минулого століття і геймерська молодь зможуть взяти участь в ігрових подій всесвіту Counter-Strike, яка постала як модифікація ігри Half-Life і зробила істотний вплив на індустрію надшвидких «стрілялок». У 2019 році грі створеної як користувальницьких мод виповнилося 20 років. Дана подія і зазначили розробники з проєкт CS-Online.Club, випустили браузерний варіант Counter-Strike 1.6.

Тепер сивочолі гравці зможуть безкоштовно і без додаткової реєстрації безпосередньо в браузері взяти участь в мережевих баталіях. При першому входженні в гру комп’ютер отримає на диск потрібні для гри файли. Потім гра стає доступна в місіях з випадковими партнерами.

Платній в сервісі є послуга оренди ігрового сервера, що дозволяє об’єднати в Counter-Strike 1.6 обраних друзів. Також існує монетизація через ігрову валюту Gold і преміум акаунти з безлімітними раундами та подвоєним множником cash-очок програми лояльності, що застосовуються для кастомізації за допомогою скінів, а також для різних пільгових програм наявних в ігровому магазині. Розробники з CS-Online.Club обіцяють в найближчому майбутньому введення режиму кланових битв.