Сієнна Міллер, Мішель Докері та Руперт Френд зіграють у новому серіалі Netflix “Анатомія скандалу”

Зйомки будуть проходити у Великобританії, але через пандемію коронавірусу дата їх початку ще не визначена

Сієнна Міллер
Shutterstock

Сієнна Міллер, Мішель Докері та Руперт Френд зіграють головні ролі в новому серіалі Netflix “Анатомія скандалу” за однойменною книгою британської письменниці Сари Воен.

Як повідомляє deadline, над створенням проекту працюватимуть Девід Келлі (“Велика маленька брехня”) і колишній шоуреннер “Карткового будиночка” Мелліса Джеймс Гібсон.

Режисером стане с.Дж. Кларксон (“Джессіка Джонс”).

Міні-серіал складатиметься з шести серій і розповість про Вестмінстерського політика Джеймса Уайтхауса (Руперт Френд), люблячого чоловіка і батька, якого звинувачують у скоєнні згвалтування. Його дружина Софі (Сієнна Міллер) впевнена, що її чоловік невинний. Адже вона знає його краще за інших людей. Баррістер з сексуальних злочинів Кейт Вудкрофт (Мішель Докері) зробила запаморочливу кар’єру і нарешті отримала справу своєї мрії. І вона не збирається відступати, поки не посадить Джеймса. Адже їй відомо, як це-бути жертвою.

Планується, що серіал буде у форматі антології і не обмежиться одним сезоном. Зйомки будуть проходити у Великобританії, але через пандемію коронавірусу дата їх початку ще не визначена. Дати виходу також немає.

Нагадаємо, Алан Аркін чи не з’явиться в останньому сезоні серіалу “Метод Комінські”.

Джерело