Складаний електровелосипед Himo Z20 з подвійним режимом за 699 доларів

В останні роки популярність електровелосипедів постійно зростає завдяки численним перевагам цього нового втілення традиційного міського транспорту. Виробники постійно виводять на ринок нові моделі, що володіють унікальними технічними характеристиками. Компанія Himo, один з брендів екосистеми Xiaomi безперервно працює над випуском і подальшим вдосконаленням нових моделей E-Bikes, виводить на платформі Indiegogo черговий електричний велосипед Himo Z20, спеціально призначений для компактного зберігання та транспортування в міських умовах.

Головною конструктивною особливістю Himo Z20 є можливість скласти велосипед для транспортування його в багажнику авто або кабіні ліфта. З функціональних особливостей слід виділити подвійний режим, що дозволяє одним натисканням кнопки перемикатися від механічної тяги на електродвигун.

При виготовленні Himo Z20 використовувалися алюмінієві сплави, що забезпечують високу міцність і малу масу E-Bikes, складову всього 21,6 кілограма. Процес розкладання велосипеда в три етапи займає всього 10 секунд.

У Himo Z20 використовується безщітковий електродвигун постійного струму потужністю 250 Вт. Шестиступінчаста трансмісія від японської компанії Shimano забезпечує оптимальне пересування в будь-яких режимах на швидкостях до 25 км/ч. Автономне енергоживлення забезпечує знімний літієвий акумулятор ємністю 10 Аг, заряду якого вистачить для поїздки на відстань 80 км Підзарядка акумулятора, розрахованого на 1500 циклів, займає 5 годин.

Електронне управління знаходиться в кермовий колонці та забезпечене захистом відповідно до стандарту IPX7 для всепогодної експлуатації Himo Z20. На дисплей Crystal Clear виводяться численні відомості про роботу E-Bikes, в тому числі швидкість, відстань, інформацію про рівень зарядки батареї, харчування та перемикачах режиму.

У випадку проколу шини або зниження в ній тиску, можна скористатися повітряною помпою, розміщеним під стійкою сидіння велосипедиста.

Попереднє замовлення на E-Bikes Himo Z20 на платформі Indiegogo обійдеться користувачеві в 699 доларів, а постачання першим замовникам почнуться вже в серпні 2020 року. Примітно, що для запуску проєкту в роботу потрібно було зібрати 10 тисяч доларів, але за 2 тижні до завершення збору коштів, Himo Z20 на Indiegogo вже акумулював 372 тисячі доларів (3720%).