Казус Тищенка. Нардеп “Слуги народу” запропонував відсвяткувати Чорнобильську катастрофу

Читати новину: Російською

Народний депутат президентської партії “Слуга народу” Микола Тищенко потрапив у черговий скандал, вийшовши відеозв’язком у прямий телеефір, повідомляє Абзац.

Відео незручної ситуації вже з’явилося у мережі. Примітно, що Тищенко осоромився в ефірі проросійського каналу “НАШ”.

“Користуючись ситуацією, хотів би нагадати, що 26-го буде свято дуже велике, дуже важливе… це трагедія – Чорнобильська катастрофа… нагадати усім вам, про те, що не забудьте привітати, подякувати, вклонитися усім людям, які багато-багато років захистили нас від цієї катастрофи”, – заявив Тищенко.

Невідомо, до чого б ще договорився одіозний “слуга”, якби його не зупинили ведучі: “Пан Тищенко, тільки ж не свято! Чорнобильську катастрофу ми згадуємо зі сльозами на очах”.

Ситуацію прокоментував народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“Микола Тищенко запропонував 26 квітня «привітати з великим святом» всіх, хто захистив нас від наслідків Чорнобильської катастрофи. Думаю, вони будуть дуже раді”, – іронічно написав він у Telegram.

До обговорення “казусу Тищенка” приєдналися користувачі Youtube:

Коль, не забудь в августе поздравить с “большим праздником” жителей Хиросимы и Нагасаки“;

Все, что нас уничтожало и уничтожает, – для них праздник”;

“Надо этого “клоуна” Тищенко почаще приглашать, хоть над его перлами, посмеяться. Господи за, что нам вот “это” всё”;

“Голодомор с таким столом отпраздновали, что все заплакали. Давайте ещё фуршетик по поводу огромного количество медленно умерших людей устройте!” – обурюються користувачі.

А от сам нардеп поки що жодним чином не прокоментував свій недоречний вислів.

Це не перший курйоз, у який потрапляє нардеп через свою чи то недорікуватість, чи то неосвіченість. Раніше Тищенко не встиг проголосувати за пропоновані правки до законопроекту про ринок землі, бо був зайнятий спілкуванням зі своїми глядачами в Instagram.

Довідка. Чорнобильська катастрофа – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами й подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої на території України (Київська область), в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано, через що в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Кількість можливих жертв дотепер і в найближчі десятиліття оцінюється в декілька тисяч осіб, однак це без урахування жертв невеликої кількості радіації. Кількість загиблих від причин, що безпосередньо пов’язані з аварією, становить не менше 50 людей.

До речі, раніше Абзац повідомляв про черговий “перл” скандального футболіста Олександра Алієва.