“Слуги народу” їдуть з передвиборчим турне на лінію фронту на Донбасі

Читати новину: Російською

Провладна фракція “Слуга народу” у Верховній Раді планує провести виїзне засідання на Донбасі. Про це сьогодні заявив глава фракції Давид Арахамія, інформує Абзац.

“Слуга народу” планує засідання фракції на Донбасі, по суті, в нульовій зоні”, – сказав він, додавши, що “засідання” пройде у закритому режимі.

“Хочемо поговорити з військовими та мирним населенням”, – підкреслив лідер провладної фракції. За його словами, виїзне засідання “слуг” на Донбасі заплановане на наступний тиждень.

Читайте також: Виходжу зі “Слуги народу”, тому що всі округи в Київській області продані, – нардеп Галушко

Разом з тим, за даними Pavlovsky News, літак з нардепами фракції “Слуга народу” відправиться на Донбас вже цієї п’ятниці, 2 жовтня. Наступного дня, 3 жовтня, народні обранці мають повернутися до Києва. Принаймні про це повідомили джерела в Офісі президента.

Зазначається, що “слуги” мають провести “інспекцію” в регіоні. “Ті депутати, які погодяться на поїздку, будуть розподілені по регіону в зоні конфлікту для аналізу загальної картини”, – сказав співрозмовник.

Деякі парламентарі вже розкритикували ідею й відмовляються летіти через можливе використання опонентами даної ініціативи проти них. Мова, скоріш за все, йде про те, що візит “слуг” на Донбас сприйматиметься як піар перед місцевими виборами, які заплановані на 25 жовтня.

Також вимальовується чітка паралель з нібито робочими візитами президента Володимира Зеленського у регіони України, які, втім, більше схожі на перевиборче турне.