Смартфон Samsung Galaxy Note 20 Ultra може отримати процесор Snapdragon 865+

Блогер Ice universe, регулярно розкриває достовірну інформацію про новинки з мобільного світу, оприлюднив нову порцію інформації про флагманському смартфонові Samsung Galaxy Note 20 Ultra, дебют якого відбудеться в наступному кварталі.

Стверджується, що в основу новинки ляже потужний процесор Qualcomm Snapdragon 865+, який поки офіційно не представлений. Пристрій отримає дисплей формату QHD+ з частотою оновлення 120 Гц.

У порівнянні з моделлю Galaxy Note 10+, показаної на зображеннях, новинка стане трохи тонше. Фронтальна однокомпонентна камера розташується в невеликому екранному отворі.

Кажуть, що у смартфона зменшаться рамки над і під екраном. Діагональ дисплея нібито складе 6,9 дюйма, дозвіл — 3096 × 1444 точки. Апарат зможе функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління (5G).

У нове сімейство також увійде апарат Galaxy Note 20. Йому приписують наявність традиційного плоского екрану, а не панель, загибающейся на бічні частини корпусу. Розмір дисплея, якщо вірити наявною інформацією, складе близько 6,4 дюйма по діагоналі, роздільна здатність — 2345 × 1084 точки.