Sony кілька днів розпродає гри для PlayStation 4 зі знижкою 80%

Як відомо, компанія Sony намагається робити все заради того, щоб як можна більше людей використовували її ігрові приставки, причому не тільки здійснювали покупку, але ще й, крім того, набували для таких регулярно новий контент, тим самим дозволяючи японської корпорації й розробникам ігор можливість заробляти грошові кошти, роблячи це без зайвих складнощів і труднощів. Відеоігри для консолі PlayStation 4 існують у версіях на дисках і в цифровому форматі. Останній відчутно дешевше у виробництві, бо банально не потрібно витрачати гроші зайвий раз на оптичний диск, а такі, якщо говорити про сучасних моделях з місткістю 100 ГБ і більше, є вкрай дорогими. Саме тому найчастіше гри в цифровому форматі коштують дешевше.

Японська корпорація Sony вирішила запустити спеціальний тимчасовий розпродаж, який проводиться протягом обмеженого періоду часу. В її рамках купити відеоігри можна зі знижкою в розмірі до 80%, діставши ліцензійні копії тих чи інших ігор. Акція триватиме протягом обмеженого періоду часу, а якщо бути точним, то до 9 липня. Вона проходить у Росії, Україні, Казахстані, а також у багатьох інших державах, жителі яких за рахунок цього отримали можливість придбати за зниженою ціною awesome ігри, які можна пройти на ігрової консолі PlayStation 4 та отримати при цьому від цього процесу масу задоволення. За зниженою ціною продають понад трьох сотень найменувань.

Всі ці ігри продаються за зниженою ціною в магазині PS Store, де здійснити їх купівлю на вкрай вигідних умовах можуть всі бажаючі. У деяких випадках розмір знижки становить 80% від вартості ігри, тому є можливість купити що-небудь чи не в вісім разів дешевше, ніж в будь-який інший час. За зниженою ціною можна купити багато найменувань, в тому числі такі відомі й популярні, як «Відьмак 3: Дике Полювання — видання Гра року», Dying Light Control, Sniper Elite 4 Digital Deluxe Edition і Darkness II: The New Colossus — Deluxe Edition.

Крім того, за зниженою ціною доступні настільки поширені найменування, як GTA V Online Premium Edition і платіжна карта «Мегалодон», UFC 3, Battlefield V — видання другого року, The Evil Within 2, FIFA 20 — видання Ultimate, HITMAN: видання «Гра року» і Need for Speed Heat — видання Deluxe. Куплена гра прив’язується до облікового запису, тому потім передати її кому-небудь абсолютно точно гарантовано не вийде, принаймні зробити це законно не можна, так як політика компанії Sony забороняє передачу облікових записів, у тому числі рідним і друзям. За це можна отримати вічне блокування облікового запису.