SpaceX готується створити інфраструктуру для міжконтинентальних гіперзвукових перевезень

Невтомний Ілон Маск продовжує генерувати ідеї, що дозволяють забезпечити жителям Землі більш швидке пересування по планеті. Мільярдер-ентузіаст звернув увагу на процес формування системи трансконтинентальних перевезень з використанням сучасних надзвукових ракет.Вперше про можливе застосування ракетної системи, що ховається під кодовою назвою BFR, було оголошено Маском ще у 2017 році. Використання нових гіперзвукових ракет, які за задумом засновника SpaceX, прийдуть на зміну всіх ракет і космічних кораблів компанії SpaceX, передбачає морське базування як стартової, так і посадкової майданчиків. Зокрема, стартувавши з платформи, розміщеної в океані неподалік від Нью-Йорка, ракета з пасажирами за 30 хвилин повинна долетіти до аналогічної платформи в океані поблизу Шанхая.

В підтвердження серйозності намірів компанія SpaceX нині оголосила про наявність вакансій, серед яких є «інженер з операцій у відкритому морі». Спеціаліст повинен вміти працювати у складі колективу інженерів при проєктуванні та будівництві стартового ракетного комплексу морського базування.

При створенні таких комплексів Ілон Маск планує залучити вдосконалені нафтові платформи, на які можна буде потрапити за допомогою ще одного його дітища – Hyperloop. Примітно, що як це бувало вже не раз, Маск ставить дуже стислі терміни для початку комерційної реалізації проєкту. На думку мільярдера, перші міжконтинентальні гіперзвукові перельоти стартують вже в найближчі 2-3 роки.