Губка Боб Квадратні Штани: Космічний струс повертає франшизі солодку перемогу

Вітрина THQ Nordic сьогодні завершена оголошенням про нову гру SpongeBob. Під назвою «Губка Боб Квадратні Штани: Космічний струс» гра познайомить гравців із знаковими сценами мультфільму, включаючи знакову виставу акторського складу «Солодка перемога на Суперкубку».

Гра починається з того, що Губка Боб і Патрік кидають шквал бажань за допомогою флакона «Русалоні сльози». Однак, поспішаючи, дует розриває портал у просторі та часі (хоча це не так, як у інших мультфільмах 2000 -х), залишаючи їх подорожувати різними світами, щоб врятувати дно бікіні.

SpongeBob SquarePants: Cosmic Shake, на відміну від попередньої гри SpongeBob від Purple Lamp, – це повністю оригінальна назва, але вона все одно буде залежати від тієї ж механіки. Згідно зі сторінкою гри Steam, The Cosmic Shake включатиме платформинг і сім різних світів, які гравці зможуть досліджувати. Гра також буде озвучена оригінальними акторами мультфільму та включатиме понад 100 її пісень.

Губка Боб Квадратні Штани: Космічний струс розробляється компанією Purple Lamp Studios, тією ж розробкою, що стоїть за торішньою губкою Боб Квадратні Штани: Битва за дно бікіні – регідрат. У огляді GameSpot на цю назву Функе Джозеф розкритикував відсутність змін у оригінальному випуску 2003 року та нудний ігровий процес від моменту до моменту, сказавши: «Це гра настільки зосереджена на імітації та прикрасі оригіналу, що вона не знає частини себе, які є веселими, а частини, які не є ”.

На даний момент у Cosmic Shake немає дати виходу. Запуск гри заплановано на ПК, Switch, PS4 та Xbox One.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *