Акції Spotify, Netflix та Match Group зросли після того, як Apple послабила правила App Store

Деніел Ек, головний виконавчий директор і співзасновник Spotify AB, виступає за фотографію після прес-конференції в Токіо, Японія, у четвер, 29 вересня 2016 року.

Акції Spotify подорожчали більш ніж на 6% у четвер після того, як Apple оголосила, що послабить правила App Store, які раніше стверджували, що стример значно завдає шкоди її бізнесу.

У середу Apple заявила, що програми для передплати вмісту, такі як Spotify, можуть надавати посилання на веб -сайт у своїх додатках, щоб підписатися на підписку, дозволяючи розробнику обійти скорочення валових продажів Apple на 15-30%.

Нове правило дозволить потоковим компаніям мати вищі надбавки за підписки від користувачів iPhone і дозволить цим компаніям ефективніше перетворювати потенційних клієнтів iPhone на абонентів, не поступаючись рахунками та іншою підтримкою Apple. App Store Apple – це єдиний спосіб встановлення програмного забезпечення на iPhone, і Apple залишає за собою право відхиляти програми через порушення його правил.

‘Вибіркові зміни Apple у правилах App Store вітаються, але вони не заходять так далеко’, – написав у четвер у Твіттері головний юрисконсульт Spotify Гораціо Гутьєррес.

Скарги Spotify щодо правила заборони зв’язування відносяться щонайменше до 2016 року, коли компанія подала скаргу до Apple у офіційному листі після того, як версію її програми було відхилено через спроби зв’язати клієнтів безпосередньо. Spotify сказав, що в той час це правило завдало серйозної шкоди компанії та її клієнтам.

Spotify був не єдиним запасом новин. Netflix, який також відповідає вимогам нових правил Apple, виріс на 1%. Match Group, яка скаржилася на App Store Apple та пропонує підписку на Tinder Plus у своєму додатку Tinder, зросла більш ніж на 6%. Під час торгів у четвер Bumble виріс більш ніж на 4%.

Наразі, коли завантажується програма Netflix, вона видає повідомлення для користувачів, які ще не ввійшли в систему, без посилання: «Ви не можете зареєструватися для Netflix у додатку. Ми знаємо, що це клопіт ».

Згідно зі змінами в середу, служби повинні мати можливість надати посилання в додатку для реєстрації на веб -сайті служби. Раніше це було заборонено, і розробникам пропонувалося використовувати платіжну систему Apple App Store.

Поступка Apple, укладена в рамках угоди з Японською асоціацією чесної торгівлі, не зачіпає всі програми в App Store. Ігрові транзакції, що складають основну частину доходу App Store, не зможуть зв’язуватися, щоб обійти виставлення рахунків Apple.

Які компанії отримають переваги від зміни правил, також залежатиме від того, які програми Apple вважатиме програмами для читання, які є програмами, що пропонують підписку на контент, а також деталями того, як Apple змінить формулювання своїх настанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *