Стабільні монети втрачають утримання від альткойнів у криптовалюті. Чи варто все ж інвестувати в них?

Нью -Делі: стабільні монети, такі як Tether та USD, втрачають силу над криптовалютою. Зліток криптовалют та подальші покупки в альткойнах зменшили ці токени, прив’язані до долара.

У таблиці з ринковою капіталізацією до кінця серпня Tether прослизнула на п’яту позицію з третього місця на початку місяця. Монета USD впала на дев’яте місце в рейтингу m-cap з сьомого місця.

Однак, кажуть аналітики, це не означає, що вони втрачають свою актуальність на крипторинку. Їх популярність наразі досягла успіху.

Stablecoins – це тип криптовалюти, пов’язаної з таким активом, як долар США. Ціни на них залишаються стабільними і не мінливі, як інші криптовалюти. Стабільні монети залишаються прив’язаними до того ж значення, що і їхня функція, сказав Ішан Арора, партнер, Tykhe Block Venture, крипто -хедж -фонду.

Перш за все вони використовувалися для купівлі інших криптовалют, таких як біткойн, оскільки багато криптовалютних бірж не мали доступу до традиційного банківського обслуговування.

Спочатку стабільні монети використовувалися як хеджування на ринку ведмедів, сказав Хітеш Малвія, засновник сайту itsblockchain.com. ‘Ви можете конвертувати свої позиції в стабільні монети, коли захочете зарезервувати прибуток або почекати, щоб зайняти нову позицію. Трейдери та інвестори також використовують стабільні монети для інвестування в DeFi, NFT, продаж токенів та торгівлю альткойнами ”.

Монети в доларах США і Tether підтримуються доларом США. Tether – один з найстаріших стабільних монет. Його запустила американська криптовалютна біржа bitfinex. USD Coin була запущена та управляється Coinbase та іншими. Обидві криптовалюти займають більше 70 відсотків на світовому ринку торгівлі стабільними монетами. VISA почала використовувати USD Coin для розрахунків за транзакціями у квітні цього року.

Більшість стабільних монет використовують долар США як базовий актив, але багато з них також прив’язані до інших валют, таких як євро та ієна. ‘Оскільки фіатні валюти прив’язані до базового активу, такого як золото або валютні резерви, які виступають у ролі застави, їх оцінки залишаються вільними від диких коливань ринків криптовалют’,-сказав Даршан Батхія, співзасновник та генеральний директор Vauld.

Вартість стабільних монет прив’язана до долара США та інших іноземних валют, і більшу частину часу вона залишається стабільною. ‘Але є деякі стабільні за алгоритмом монети, такі як акції frax, які визначають свою вартість на основі зарезервованих активів, таких як долар США, золото або будь -яка інша іноземна валюта’, – додала Малвія.

Чи варто інвестувати в стабільні монети?

На думку експертів ринку, стабільні монети є однією з найбезпечніших інвестицій у криптовалюту, і є деякі пули ставок, які пропонують понад 10 відсотків річних, коли ви ставите свій стейблкоін у їхній пул.

‘Деякі стабільні монети також використовують алгоритми для управління попитом і пропозицією на монету, тому те, що знаходиться в обігу, відповідає тому, що є у резерві’, – додала Батія з Волда.

Арора з Тихе заявив, що країни можуть мати власні цифрові валюти на основі системи стейблкоін. «Stablecoins – це не інвестиційний варіант. Вони використовуються для хеджування ваших інвестицій ‘, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *