Старші версії Microsoft Surface Laptop 4 запропонують потужний процесор AMD Ryzen 7 4800U

Минулого тижня стало відомо про те, що Microsoft готує якийсь пристрій на процесорі AMD Ryzen 5 4500U. Судячи з усього, цим пристроєм може бути майбутній ноутбук Surface Laptop 4. Тепер же з’явилася інформація, що в старших версіях даної системи буде застосовуватися флагманський Ryzen 7 4800U.

«Інтернет-шукач» Tum_Apisak виявив в базі даних 3DMark ще один пристрій Microsoft, що працює на базі більш продуктивного чіпа AMD Ryzen 7 4800U. Цей енергоефективний процесор пропонує вісім ядер і шістнадцять віртуальних потоків. Його базова частота становить 1,8 ГГц. В режимі автоматичного розгону вона може підвищуватися до 4,2 ГГц. Чіп представлений з різними рівнями TDP від 10 до 25 Вт, а також використовує вісім графічних ядер Vega з частотою 1750 МГц.

На жаль, тест не повідомляє інформації про пристрої, але ми зовсім не здивуємося, якщо мова йде саме про нову модель Surface Laptop. Торік компанія представила серію Surface Laptop 3, і деякі з його варіантів пропонували процесори серії Ryzen 3000U.

Цікаво відзначити, що вищезгадані варіанти торішнього Surface Laptop 3 оснащувалися спеціальними чіпами, розробленими у співпраці між AMD і Microsoft. Наприклад, пропонувалися варіанти Microsoft Surface Edition на базі AMD Ryzen 5 3580U і Ryzen 7 3780U.

Помічене в базі даних 3DMark новий пристрій використовує загальнодоступний чіп Ryzen 7 4800U, яким також будуть оснащуватися мобільні пристрої від інших виробників. Втім, будь-які висновки робити поки рано. Можливо, в даному випадку мова йде про інженерному зразку, який отримав точно таке ж маркування, але у фінальній версії чіп буде мати зовсім іншу назву.