Steam – безкоштовна гра з недитячим гумором. Автор зліпив з пластиліну за 4 роки

Незалежний розробник Енді Шмітт (Andy Schmitt) випустив в Steam безкоштовну гру Clay Game, про яку багато могли б не дізнатися. Але автор опублікував ролик на Reddit, де зазначив, що весь проєкт повністю виконаний з пластиліну, а на створення гри у нього пішло чотири роки й 1000 фотографій різних зліплених моделей.

Пост швидко набрав популярність, а в коментарях гравці зазначили, що з радістю б заплатили за таку гру кілька доларів. Сам же розробник зазначив, що Clay Game проходиться за дві години, і він просто хотів, щоб про його проєкт дізналося якомога більше людей. Шмітт повідомив, що якщо сподобається геймерам, то він зробить нову частину більше.

За сюжетом ви граєте за «ледачого чувака», чиїм кращим другом є розмовляюча лисиця-кішка, з якою ваш герой поділяє погляди на життя. Але волелюбний світ порушує містичний культ, який викрав вашу сестру. Тому доведеться взяти за чарівну паличку і відправиться в пригоду.

На запитання, чому автор обрав такий непростий спосіб моделювання, розробник повідомив, що йому набридло цілими днями сидіти за комп’ютером і хотілося попрацювати руками.

Пограти в Clay Game в Steam можна вже зараз.