Антіковідний препарат “Ремдесівір” буде відправлено в регіони до кінця наступного тижня, – Степанов

Кількість доз препарату “Ремдесівір”, яку закуповує держава, розрахована на 28 тисяч пацієнтів

Глава МОЗ Степанов прокоментував рішення очолити список партії “Слуга народу” в Одеську обласну раду
Фейсбук Максим Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що антикоронавірусний препарат “Ремдесівір” надійде в області до кінця наступного тижня. Про це глава МОЗ заявив в ефірі ток-шоу ” Право на владу”, передає “РБК”.

“Загальна кількість доз, яку ми закуповуємо – 1 мільйон 410 тисяч. Зараз закупівля йде через міжнародну організацію, яка виходить на ринок. У нас вже є підтвердження близько 100 тисяч доз, ще чекаємо на 160 тисяч доз. Це за бюджетні кошти, щоб ми могли вакцинувати групи ризику”, – сказав Степанов.

За його словами, кількість доз препарату “Ремдесівір”, яку закуповує держава, розрахована на 28 тисяч пацієнтів.

Крім того, додаткові кошти Кабмін виділив на закупівлю вакцин від грипу та пневмококової інфекції. Ці препарати будуть відправлені медикам, працівникам освіти, поліцейським, військовослужбовцям Нацгвардії та прикордонникам.

Нагадаємо, у вересні Кабмін виділив кошти на закупівлю противірусного препарату “Ремдесівір” для лікування коронавірусу.

У червні американская фармацевтична компанія Gilead Sciences встановила ціну на вироблений нею антикоронавірусний препарат ремдесівір390 доларів за флакон. Типовий п’ятиденний курс лікування в США включає шість флаконів, що коштуватиме 2340 доларів на пацієнта.

“Ремдесівір” – синтетичний противірусний препарат, який спочатку був розроблений для боротьби з лихоманкою Ебола. Препарат належить до рекомендованих для лікування пацієнтів з Covid – 19 і внесений в український протокол.

Джерело