Степанов понесе відповідальність за Covid-істерію, – «слуга» Богуцька

Читати новину: Російською

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов обов’язково понесе відповідальність за свої дії під час пандемії коронавірусу в Україні і його участь у місцевих виборах від провладної партії його не врятує. Про це заявила народний депутат фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька, передає Абзац.

Вона зізналася, що нині знаходиться на лікарняному, але уточнила, що у неї не COVID-19.

«Слухаю новини і видужую, тому що злість завжди стимулює імунітет. Почула, що міністр Степанов очолить Зе-команду у поході на Одесу. До рідних джерел, можна сказати. Думаю, що це не вбереже його від відповідальності за ковідо-істерію, в якій перебуває країна вже пів року. Повторюся: після закінчення свого розслідування передам матеріали в прокуратуру”, – написала Богуцька на своїй сторінці в Facebook.

Як стало відомо 16 вересня, Максим Степанов, який під час президентства Петра Порошенка очолював Одеську ОДА, а після приходу до влади Володимира Зеленського був призначений главою МОЗ, очолив список провладної партії «Слуга народу» на виборах до Одеської обласної ради. Сам міністр вважає, що таким чином він «посилить команду президента в регіоні».