Степанов заявив про неминучість другої хвилі COVID-19 в областях України

В українських лікарнях почали ретельну підготовку до ймовірної другої хвилі захворюваності коронавірусною інфекцією. Про це під час брифінгу 24 червня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує Абзац.

Голова МОЗ зазначив, що в деяких областях країни вона буде неминучою. “Я вам можу сказати, що ми всі вже ретельно працюємо над розгортанням другої хвилі наших лікарень, які будуть надавати допомогу хворим коронавірусною інфекцією. Ми вже розуміємо, що вона буде в деяких областях з таким ставленням до наших рекомендацій і різким зростанням кількості людей, які госпіталізуються”, – сказав Степанов.

Міністр підкреслив, що до лікарень потрапляють пацієнти з тяжким перебігом хвороби, а не безсимптомним. Він ще раз звернувся до українців з проханням дотримуватися протиепідемічні рекомендації.

“Я в черговий раз звертаюся до вас, подумайте над цими цифрами. Подумайте над тим, що колись може закінчитися і друга, і третя хвиля лікарень. Просто не буде можливості надавати медичну допомогу”, – додав глава МОЗ.

Як писав Абзац, станом на 24 червня загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні досягла 39 014, за минулу добу зафіксовано рекордний приріст інфікованих – 940.