Синоптики попередили про різке зниження температури повітря в Україні

Похолодання супроводжуватиметься шквальним вітром


Кostiyanich.livejournal

В Україні в суботу, 19 вересня, унаслідок вторгнення арктичного повітря очікується різке зниження температури повітря. Про це з посиланням на синоптиків повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДержНС).

“Очікується різке зниження температури повітря: у західних, північних, східних та центральних областях вночі до 2-8 градусів тепла, на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки 0-3 градуси, вдень до 9-15 тепла, у південній частині та на Закарпатті вночі до 5-10 тепла, вдень до 14-19 градусів”, – йдуться в повідомленні.

Новини за темою: В Україні можливі заморозки: Рятувальники попереджають про різке похолодання в п’ятницю-суботу

Синоптики зазначили, що середня добова температура повітря в цей день знизиться на 10-12 градусів, а похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру 15-20 м/с.

Прогнозується, що в неділю-понеділок, 20-22 вересня, в Україні утримається прохолодна погода, а вже 23-25 вересня відбудеться поступове підвищення температури.

Нагадаємо, що по всій території України сьогодні очікується мінливо-хмарна погода. Стовпчики термометра місцями покажуть до +22 градусів.

Джерело