Тадж-Махал відкритий для туристів

Тепер для відвідування мечеті вводяться правила


З відкритих джерел

Мавзолей-мечеть Тадж-Махал в Індії знову відкритий для відвідування. Про це пише ВВС.

Відзначається, що у зв’язку з епідемією Covid-19 графік відвідування Тадж-Махала зміниться. Тепер мечеть, яку раніше відвідували до 70 тис. чоловік в день, буде приймати не більше 5 тис. відвідувачів. На вході будуть вимірювати температуру. Квитки для відвідування мечеті продаються тільки онлайн. У зв’язку з правилом про соціальну дистанцію на території мечеті діє заборона на групові фотографії

Перед відкриттям мавзолей продезінфікований. Під час роботи службовці Тадж-Махала також дезінфікують поручні.

“Ми дотримуємося всіх протоколів Covid-19”, – заявив “Reuters“Васант Сварнкар, суперіндентант Археологічної служби Індії. 

Новини за темою: В Індії кількість заражених коронавірусом перевищила 4 млн осіб

Нагадаємо, Тадж-Махал закрили для відвідування туристів у березні.

Мечеть побудував в 17 столітті імператор Шах Джахан в пам’ять про свою королеву Мумтаз Махал. Тадж Махал є однією з головних туристичних визначних пам’яток. Останній раз мавзолей був закритий на кілька днів в 1978 році, коли затопило місто, і в 1971 у зв’язку з війною між Індією і Пакистаном.

Відзначимо, що Індія знаходиться на другому місці в світі по захворюваності Covid-19 після США. Захворюваність по країні перевищує позначку в 5,4 млн. чоловік, з яких померло 87 тис. 933 людини.

Джерело