Тайвань повідомляє, що 19 повітряних літаків Китаю увійшли до його повітряного простору

За даними Тайваню, вторгнення включало бомбардувальники та винищувачі і стало найбільшим з червня.

Тайвань повідомляє, що 19 військових літаків Китаю, включаючи бомбардувальники, що володіють ядерною зброєю, увійшли в його повітряний простір на південному заході країни в неділю, що стало останнім у серії майже щоденних вторгнень ВПС Китаю.

Міністерство національної оборони заявило, що відстежило 19 китайських літаків, коли вони влітали в його ідентифікаційну зону протиповітряної оборони (ADIZ), і оголосило екіпажам радіозастереження. Ця діяльність також відстежується за допомогою радіолокаційних систем та систем протиракетної оборони, додається у повідомленні.

До складу групи входили чотири бомбардувальники Н-6, 10 винищувачів J-16 і чотири реактивні літаки Сухого СУ-30. Транспортний та повітряно-десантний літак Y-8 також був частиною вторгнення.

Китай не прокоментував цей політ, найбільший вторгнення з 15 червня, коли щонайменше 28 літаків ВПС Китаю, включаючи винищувачі та бомбардувальники з ядерною зброєю, увійшли в ADIZ.

Це вторгнення стало результатом спільної заяви Групи семи, в якій критикували Китай з різних питань та повторювали важливість миру та стабільності через Тайванську протоку.

Пекін претендує на Тайвань як на свій власний і посилює тиск на острів з тих пір, як Цай Інг-Вен вперше був обраний президентом у 2016 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *