Take-Two подає до суду на творців проєкт GTA Reverse-Engineering Project Re3

Take-Two Interactive розпочала судовий позов проти творців програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом Re3, яке нещодавно стало заголовком про те, що GTA III може працювати на Nintendo Switch і PlayStation Vita. У позові, який був поданий 2 вересня до окружного суду Сполучених Штатів у Каліфорнії та розглянутий GameSpot, йдеться, що Re3 діє незаконно, копіюючи, адаптуючи та розповсюджуючи вихідний код у GTA III та GTA: Vice City без згоди Take-Two .

Адвокати Take-Two заявили, що технологія Re3 дозволяє будь-кому грати в ці ігри на платформах, на яких вони ніколи не були випущені, включаючи Nintendo Switch і PlayStation Vita.

‘Поведінка підсудних є свідомим, навмисним і навмисним. Відповідачі добре усвідомлюють, що вони не мають права копіювати, адаптувати або поширювати похідний вихідний код GTA або аудіовізуальні елементи Ігор, і що це становить порушення авторських прав ‘,-сказали адвокати Take-Two.

У позові спеціально закликається розробник Re3 Анджело Папенгоф. Повідомляється, що він публічно заявив, що ‘дуже стурбований’ тим, що Take-Two дізнається про Re3.

Цей позов розпочався після того, як Take-Two спробувала видалити вихідний код з Інтернету на початку цього року. У відповідь на це адвокати компанії стверджують, що відповідачі свідомо подавали недобросовісні зустрічні сповіщення, які суттєво спотворювали законність їх змісту, очевидно, стверджуючи, що оскільки вони нібито ‘змінили інженерний’ вихідний код ігор, вони якимось чином не несуть відповідальності за порушення авторських прав. ‘

‘Проте, висуваючи цю заяву, відповідачі також вихвалялися, що їх похідні версії Ігор функціонально та візуально ідентичні оригіналам, і навіть пропонували їх використовувати для несанкціонованих’ модифікаційних цілей ”, – йдеться у позові. ‘Таким чином, програмне забезпечення відповідачів явно порушує ексклюзивні права Take-Two на копіювання, адаптацію та розповсюдження ігор’.

У Take-Two кажуть, що дії підсудних завдали та продовжують завдавати компанії ‘непоправної шкоди’, оскільки програмне забезпечення Re3 не тільки робить GTA III та Vice City доступними для будь-кого на нових платформах, але також дає ‘незліченну кількість інших [можливість ] створити власні неавторизовані похідні версії ігор. ‘

Компанія Take-Two вимагає відшкодування збитків разом із забороною та іншими «справедливими» компенсаціями.

Судовий позов Take-Two проти виробників Re3 настає на тлі повідомлень, що видавець готується оголосити та випустити ремастери GTA III, Vice City та San Andreas. Цього року GTA III святкує своє 20 -річчя, і Rockstar сказав, що шанувальники можуть чекати на деякі ‘сюрпризи’.

Навіть якщо ці ігри не виявляться реальними, очікується, що 2021 рік стане ще одним великим роком для серії GTA, оскільки Rockstar запускає Grand Theft Auto V для PS5 та Xbox Series X | S у листопаді. Цього року також дебютує автономне видання GTA Online.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *